Ekspozytory reklamowe – producent inPOS


Rola ekspozycji w prowadzeniu działalności w większości branż wzrasta. Jeśli chcemy zainteresować naszym asortymentem potencjalnych klientów, nie możemy oszczędzać na reklamie. Musimy stawiać na rozwiązania najwyższej jakości. Reguła ta dotyczy wszelkiego rodzaju produktów, takich np. jak ekspozytory reklamowe.

Do tej kategorii „narzędzi”, dzięki którym możemy zwiększyć siłę oddziaływania marketingowego należą takie właśnie, z pozoru niewielkie, a jednak mające duże znaczenie, funkcjonalne akcesoria jak: stojaki, displaye, regały, przegrody – wykonane z wielofunkcyjnych, wysokojakościowych i charakteryzujących się atrakcyjną estetyką materiałów – np. plexi.

Plexi to inaczej szkło akrylowe. Sądząc po typowej dla niego giętkości i plastyczności, trudno byłoby ten materiał kojarzyć ze szkłem jako takim, jednak inne jego cechy decydują o tym, że może być uznawane za charakterystyczny materiał szklany.

To nie tylko cechy chemiczne, ale również to, co widoczne jest już na pierwszy rzut oka – przezroczystość typowa dla szkła. Ta cecha jest powodem zainteresowania plexi jako materiałem idealnym dla potrzeb reklamy, dlatego coraz większą popularnością cieszą się m.in. ekspozytory reklamowe wykonane z plexi.

Stojaki_na_kosmetyki

epapierosy_stojak_liquidy

Uniwersalne i kreatywne – ekspozytory dla Twojej firmy

Niezależnie od tego, czy prowadzisz mniejszy lub większy sklep (spożywczy, wielobranżowy, odzieżowy, obuwniczy itp.) albo działalność usługową – bez ekspozytorów trudno sobie ją dziś wyobrazić. Oprócz funkcji dekoracyjnej spełniają przede wszystkim funkcje użytkowe i organizacyjne.

Dzięki wielu rodzajom nowoczesnych i wysoce funkcjonalnych ekspozytorów reklamowych (i innych) można nie tylko zwiększyć efektywność w bieżącej działalności, ale dzięki umiejętnemu dobraniu ekspozytora, jednocześnie zwiększyć zainteresowanie klientów daną ofertą, a tym samym osiągnąć pozytywny efekt marketingowy.

Jako producent stojaków, standów, regałów reklamowych i innych produktów ekspozycyjnych potrafimy dobrać optymalny materiał i wzory ekspozytorów do każdej działalności.

Można bez większej przesady powiedzieć, że dzięki takim materiałom jak plexi możliwości w tym zakresie są niemal nieograniczone, dlatego jeśli nosisz się z zamiarem wyeksponowania swojej oferty za pomocą nietuzinkowych, designerskich stojaków, półek, ram, czy regałów – zgłoś się do nas – producent ekspozytorów dysponujący wieloletnim i wszechstronnym doświadczeniem w realizacji wielu projektów w tym zakresie zapewni Ci najlepszą jakość wykonania każdego ekspozytora i zoptymalizowanie jego efektywności w bezpośrednim kontakcie z klientem.

Wszystkie Prawa Zastrzeżone
mobile +48 512 479 103 | e-mail biuro@inpos.pl

Scroll to top