Regały reklamowe – producent inPOS


Regały reklamowe na miarę Twoich potrzeb

Produkty z plexi charakteryzuje szerokie spektrum możliwych zastosowań. Niewątpliwa popularność tego wyjątkowego tworzywa sztucznego powodowana jest przede wszystkim jego funkcjonalnością i kompleksowością, co ma swoje znaczenie w różnych branżach, w tym w marketingu.

Z plexi można wykonać np. regały reklamowe, standy, displaye i wszelkiego rodzaju „narzędzia” służące bezpośrednio celom ekspozycyjnym – reklamowym oraz informacyjnym.

Półki, stojaki, gabloty i inne ekspozytory pozwalają łatwo zagospodarować każdą przestrzeń – np. handlową – i to niezależnie od wielkości metrażu. Różnorodność form i wielkości produktów wykonywanych z nowoczesnych tworzyw sztucznych takich jak plexi pozwala dostosować tego rodzaju produkty do właściwie wszystkich wymagań stawianych producentom przez zamawiających. Wbrew pozorom, mimo szerokiej dostępności popularnych rozwiązań technologicznych, wyprodukowanie dobrej jakości ekspozytorów, takich jak np. regały reklamowe nie jest jedynie wypadkową samej techniki i materiałów.


Uniwersalne i estetyczne – regały reklamowe dla Twojej firmy

Każdy, kto prowadzi działalność gospodarczą związaną np. z handlem czy różnego rodzaju usługami, doskonale rozumie, że jej rozwój efektywnie wspiera to wszystko, dzięki czemu działalność – na różnych jej poziomach – można skutecznie organizować – a co za tym idzie – minimalizować koszty i maksymalizować zyski.

Na taki, pozytywny efekt wpływa wiele istotnych czynników, spośród których na czoło (oprócz samej jakości i atrakcyjności cenowej oferowanego towaru czy usług) wpływa w coraz większym stopniu reklama.

Strategia marketingowa każdej firmy musi się opierać zarówno na działaniach w tzw. realu, jak i wirtualu.

Choć nie można sobie dziś wyobrazić efektywnego prowadzenia działalności bez obecności w Internecie, takie działania jak właściwe eksponowanie asortymentu i „przyciąganie wzroku”, a tym samym zainteresowania klientów – są także niezbędne.

nails_display

Przyciągnij wzrok potencjalnych klientów

Liczy się po pierwsze projekt – odpowiednio dostosowany do potrzeb konkretnego klienta (albo klientów z określonej branży) a więc – co za tym idzie – zróżnicowanie i kompleksowość oferty producenta oraz umiejętny dobór materiału, z którego dany produkt, czy ich linia – będą wykonane.

Oprócz technologii i materiału istotna jest oczywiście również jakość tego ostatniego. Jako producent oferujący swoje usługi od wielu lat, firma inPOS Solution oferuje rozwiązania o najwyższym standardzie, potwierdzonym stosownymi atestami. Dzięki temu nasze produkty wyróżniają się konkurencyjnością, zarówno pod względem jakości, jak i ceny.


schodki_ekspozytor_kosmetyki

Regały reklamowe w każdej formie

Do tego celu świetnie nadają się różnego rodzaju akcesoria i inne produkty wykonane z nowoczesnych materiałów, takich jak bardzo popularne szkło akrylowe, znane bardziej jako plexi (pleksi). Wśród nich na szczególną uwagę ze względu na wszechstronność zastosowania i wielość form i rozmiarów (dzięki czemu można je dostosować do każdego lokalu i rodzaju prowadzonej działalności) zasługują regały reklamowe, standy czy displaye.

Z powodzeniem można za ich pomocą eksponować wszelkiego rodzaju towar, jak i materiały reklamowe czy informacyjne. Są przy tym łatwe w konserwacji, utrzymaniu w czystości, lekkie, wygodne – można je łatwo przenosić z miejsca na miejsce i na nowo aranżować przestrzeń.

Na uwagę zasługuje również ich estetyka. Regały takie prezentują się atrakcyjnie i same w sobie mogą być nie tylko wygodnym „organizatorem” przestrzeni, ale również elementem wystroju lokalu.

Wszystkie Prawa Zastrzeżone
mobile +48 512 479 103 | e-mail biuro@inpos.pl

Scroll to top