Stojaki reklamowe z plexi – producent inPOS

„Reklama to dźwignia handlu” – to jeden z najpopularniejszych… sloganów reklamowych, który zresztą nie dotyczy jedynie reklamy, czy szerzej mówiąc – marketingu, ale również innych branż, chociażby handlu czy usług.

Nie ma z kolei reklamy bez odpowiednich akcesoriów, takich jak stojaki reklamowe. Kategorii tego rodzaju produktów jest wiele, a ich asortyment stale rośnie, w zależności od zwiększającego się zapotrzebowania ze strony odbiorców. Jest ono zróżnicowane i warunkowane nie tylko przedmiotem prowadzonej działalności, ale również charakterem samych materiałów, z których wykonuje się nowoczesne ekspozytory, displaye i standy.

Produkty te wykonywane są z wysokiej jakości materiałów, przede wszystkim tworzyw sztucznych. Ich wyjątkowa funkcjonalność, elastyczność i plastyczność powoduje, że coraz częściej wykonywane są z nich nie tylko akcesoria, ale również różnego rodzaju meble itp.

Takim materiałem, który jako producent z wieloletnim doświadczeniem możemy z całą odpowiedzialnością polecić jest plexi, nazywane również szkłem organicznym czy akrylowym. To rzeczywiście wyjątkowy materiał, na tyle uniwersalny, że znajduje zastosowanie do wielu celów – w tym przede wszystkim ekspozycyjnych.

ekspozytor_na_lakiery_do_paznokci
ekspozytor_prezerwatywy_pleksi

Wiele form i różne zastosowania, czyli stojaki reklamowe z plexi

Z plexi można wykonać zarówno estetyczne i wygodne ekspozytory, jak i wszelkiego rodzaju regały reklamowe, ale to również nie wszystko – atrakcyjnie i to w każdym lokalu (handlowym czy usługowym) zaprezentują się też stojaki reklamowe.

Niezależnie od tego jaką działalność prowadzisz – z pewnością w naszym asortymencie znajdziesz stojaki, które będą odpowiednie dla Twojego lokalu. Wszystkie rodzaje stojaków i innych standów wykonujemy z plexi najlepszej jakości – materiał posiada stosowne atesty i certyfikaty wydane przez niezależne instytuty badawcze.

Nasze stojaki reklamowe z plexi znajdują szerokie zastosowanie w wielu branżach, spełniają doskonale funkcję reklamową oraz informacyjną. Wykonujemy stojaki w różnych kolorach i formach. Realizujemy również specjalne, indywidualne zamówienia – od fazy projektu do finalnej produkcji.

Proponujemy między innymi: stojaki informacyjne, stojaki-prezentery, stojaki kaskadowe, schodkowe i wiele, wiele innych – w różnych wymiarach i kształtach, które można bezpośrednio dostosowywać w zależności od potrzeb klientów.

Wszystkie Prawa Zastrzeżone
mobile +48 512 479 103 | e-mail biuro@inpos.pl

Scroll to top