INPOS.PL

Producent materiałów POS

Od niespełna 20 lat dostarczamy sprawdzone rozwiązania POS dla wielu branż. Produkujemy głównie z tworzyw sztucznych i materiałów drewnopochodnych takich jak sklejka oraz płyty meblowe.  Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji ekspozytorów, stojaków reklamowych, display`i i regałów sklepowych. Chętnie podejmujemy się projektowania i realizacji indywidualnych zleceń.
Od samego początku funkcjonowania główną misją firmy było stworzenie silnej i konkurencyjnej  marki na rynku europejskim.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych, metalu i drewna. Szczególną uwagę przywiązujemy do jakości oferowanych przez nas usług i produktów. Systematycznie powiększamy nasz park maszynowy, nadążając za nowymi technologiami i trendami.
Dzięki doświadczonej grupie pracowników oraz kompleksowo wyposażonej linii produkcyjnej jesteśmy w stanie wykonać Państwa zlecenie bez udziału podwykonawców. Daje to nam możliwość pełnej kontroli nad jakością procesu produkcyjnego, terminowością oraz zachowaniem korzystnej ceny.