O Nas

Nietypowe pomysły

W naszym założeniu często pojawiają się rozwiązania nie mające podobnych. Nie boimy się odważnych i konkretnych decyzji.

Jakość

Zawsze dokładamy wszelkich starań aby stojaki reklamowe, ekspozytory, wyroby z plexi były najwyższej jakości, w tej kwestii nie idziemy na kompromisy.

Zadowolenie

Staramy się aby każdy klient był w pełni zadowolony z naszej pracy. Zadowolony klient powraca.

Produkcja

Dzięki własnemu parkowi maszynowemu możemy zrealizować Państwa zlecenie bez udziału pośredników.

Jak zacząć współpracę

  • Krok pierwszy

    Jeśli szukasz gotowych wyrobów z plexi, zajrzyj do naszej galerii na stronie internetowe pod zakładką wyroby z pleksi. Jeśli chciałbyś abyśmy wykonali dla Ciebie produkt według indywidualnego projektu np. stojak reklamowy, ekspozytor lub regał reklamowy skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoje oczekiwania.

  • Krok drugi

    Na podstawie zebranych informacji przygotujemy projekt lub wstępny prototyp do akceptacji. Pamiętaj im dokładniej przedstawisz nam swoje oczekiwania tym szybciej uda nam się je spełnić.

  • Krok trzeci

    Po akceptacji projektu/prototypu będziemy mogli zacząć produkcję seryjną. W przypadku niektórych produktów wykonywanych na indywidualne zamówienie takich jak stojaki reklamowe, regały reklamowe, displaye czy ekspozytory możemy określić przed produkcją minimalną ilość stojaków niezbędną do uruchomienia produkcji.

Poniżej przykładowe realizacje - zajrzyj do naszej galerii

 

 

Wszystkie Prawa Zastrzeżone
mobile +48 512 479 103 | e-mail biuro@inpos.pl

Scroll to top