Schodki na kosmetyki – ekspozytor

Jednym z produktów dostępnych w asortymencie naszej firmy inPOS są wysokiej jakości ekspozytory na kosmetyki, zwane również po prostu schodkami. Jeżeli jesteś właścicielem drogerii lub sklepu, w asortymencie którego znajdują się między innymi produkty kosmetyczne, tego typu produkt pozwoli na odpowiednie ich wyeksponowanie, przyczyniając się do wzrostu ich sprzedaży.
Jak mówią zasady merchandisingu – takie schodki najlepiej ustawiać w taki sposób, by znajdowały się po prawej stronie osób wchodzących do sklepu. Jak bowiem pokazują badania, klienci lepiej dostrzegają przedmioty zlokalizowane po stronie ich sprawniejszej ręki, a przypadku większości osób jest to właśnie ręka prawa.

Układanie poszczególnych produktów na ekspozytorach na kosmetyki

Rozmieszczając produkty na ekspozytorach na kosmetyki, należy je odpowiednio pogrupować na jednorodne tematycznie kategorie oraz ustawić je obok siebie. Przykładem może być pogrupowanie szamponów na szampony do włosów normalnych, przetłuszczających się i z tendencją do wypadania. Sprawia to, że oko klienta jest w stanie łatwiej dostrzec dany produkt, ulokowany według znanych mu kategorii.
Dobrym pomysłem jest również umieszczanie obok siebie produktów niejako uzupełniających się, na przykład lakieru oraz odżywki do paznokci – zachęca to klienta do tak zwanej sprzedaży wiązanej, gdyż chcąc mieć ładne paznokcie pokryte lakierem, zechce dać im przy tym odpowiednią ochronę przed jego chemicznym składem.

Dlaczego warto zaopatrzyć się w nasze ekspozytory na kosmetyki?

Do produkcji dostępnych w asortymencie naszej marki ekspozytorów stosujemy wyłącznie najwyższej jakości tworzywa sztuczne odporne na uszkodzenia mechaniczne, działanie wysokich i niskich temperatur czy negatywne oddziaływanie promieniowania UV. Zaopatrując się w nie, możesz zyskać pewność, że posłużą one przez długi czas, ciesząc oko potencjalnych klientów oraz umożliwiając stosowne wyeksponowanie oferowanych przez Ciebie kosmetyków, co w bezpośredni sposób przekładać się będzie na wzrost sprzedaży.
Zatrudniamy wyłącznie najlepszych fachowców z branży i korzystamy z najnowocześniejszych technologii, dzięki czemu możemy poszczycić się gronem stałych klientów, które nieustannie się powiększa. Zachęcamy do dołączenia również Ciebie!