Produkcja

Home > Produkcja

INPOS.PL

Producent materiałów POS

cięcia i grawerowania laserem CO2

cięcia i grawerowania frezarką CNC

frezowanie metodą skrawania

obróbka wyrobów drewnianych i drewnopochodnych

obróbka tworzyw sztucznych (gięcie, klejenie)

sitodruk i druk ekosolwentowy

projektowanie i obróbka graficzna projektów

Frezowanie CNC
Naszym klientom proponujemy poza gotowymi produktami takimi jak stojaki reklamowe, wyroby z pleksi czy reklamy z plexi, również pełen zakres usług wykonywanych na zlecenie klienta. Jeśli posiadają Państwo własny materiał i chcą skorzystać z obróbki w naszej firmie zapraszamy do współpracy.

Cięcie i grawerowanie laserem CO2:

Jest to metoda polegająca na cięciu lub grawerowaniu materiałów takich jak plexi, hips, MDF oraz sklejka za pomocą wiązki lasera. Jakość obrabianych krawędzi oraz dokładność jest praktycznie idealna. Przy pomocy lasera można wykonać takie elementy jak grawluxy, tabliczki przy drzwiowe, stojaki na ulotki oraz wiele innych.

Frezowanie CNC:

Drugą z najbardziej dokładnych metod obróbki jest mechaniczna obróbka za pomocą ploterów frezujących CNC. Zakres materiałów w tym przypadku jest znacznie większy. Poza pleksi, MDF czy sklejką można ciąć takie materiały jak PCV spienione i twarde czy dibond. Ta forma obróbki znajduje szczególne zastosowanie przy produkcji stojaków reklamowych, ekspozytorów gdzie różnorodność zastosowanych materiałów do produkcji odgrywa znaczącą rolę.

Gięcie tworzyw:

Niewątpliwie wielką zaletą obróbki tworzyw sztucznych jest ich termoplastyczność. Oferujemy usługi cięcia oraz formowania takich materiałów jak płyty pleksi (PMMA), hips, poliwęglan. Produkcja wyrobów z plexi i wyrobów z tworzyw sztucznych znajduje zastosowanie w wielu branżach. Począwszy od podstawowych produktów jakimi są stojaczki na ulotki, stojaki na katalogi, poprzez elementy maszyn z plexi, dekoracje do domu z plexi, meble z plexi, skończywszy na szybach do jachtów i łodzi.

Nadruki:

Jednym z najważniejszych elementów podczas produkcji reklamy zewnętrznej jak i wewnętrznej, produkując ekspozytory reklamowe czy regały sklepowe jest możliwość naniesienia indywidualnej grafiki w postaci nadruków/wydruków.

Oferujemy nadruk za pomocą najbardziej cenionej metody sitodruku bezpośrednio na materiale w pełnym CMYK. Poza sitodrukiem wykonujemy również wydruk ekosolwentowy na foliach, siatkach, OWV, polipropylenie.
Drukujemy z projektów przesłanych od klienta jak również możemy zaproponować wykonanie projektu przez naszych grafików.

Posiadając w pełni wyposażony warsztat produkcyjny możemy wykonać dla Państwa zlecenie bez korzystania z usług podwykonawców i pośredników. Zapewni to Państwu nie tylko wysoką jakość oferowanych produktów i usług ale również korzystną cenę produktu bezpośrednio od producenta.