Stojaki reklamowe z plexi

Home > Stojaki reklamowe z plexi

INPOS.PL

Stojaki reklamowe z plexi – producent inPOS

Nie ma z kolei reklamy bez odpowiednich akcesoriów ją wspierających, takich jak na przykład stojaki reklamowe. Zaprezentują się one atrakcyjnie iw każdym lokalu – handlowym czy usługowym. inPOS jest solidnym producentem stojaków, ekspozytorów reklamowych o wysokiej jakości i w atrakcyjnych cenach. Realizujemy również specjalne, indywidualne zamówienia dla bardziej wymagających klientów czy asortymentu – począwszy od fazy projektu, który jest istotnym elementem w tworzeniu produktu, aż do finalnej produkcji.
Typów produktów ekspozycyjnych jest naprawdę wiele, a asortyment stale rośnie, w związku ze zwiększającym się zapotrzebowaniem ze strony odbiorców na tego rodzaju akcesoria. Oferta jest zróżnicowana i uwarunkowana nie tylko przedmiotem prowadzonej działalności, ale również charakterem samych materiałów, z których wykonuje się nowoczesne produkty służące do eksponowania towarów i usług, takie jak ekspozytory, displaye i standy. Niezależnie od tego, jaką działalność prowadzisz – z pewnością w naszym asortymencie znajdziesz stojaki, które będą odpowiednie dla Twojego lokalu sprzedażowego.

Każdy producent stojaków reklamowych wykonuje je w miarę możliwości z jak najwyższej jakości materiałów, przede wszystkim z tworzyw sztucznych. Ich wyjątkowa funkcjonalność, elastyczność oraz plastyczność powoduje, że coraz częściej wykonywane są z nich nie tylko akcesoria mające na celu wyeksponować towary lub usługi danego przedsiębiorstwa, ale również stosowane są do produkcji różnego rodzaju mebli i tym podobnych. Wszystkie rodzaje stojaków i innych standów wykonujemy z materiału plexi najlepszej jakości – materiał posiada wszelkie stosowne atesty i certyfikaty, wydane przez niezależne instytuty badawcze.

Zalety zastosowania stojaków z plexi
Materiałem, należącym do tworzyw sztucznych, który jako producent z wieloletnim doświadczeniem możemy z całą odpowiedzialnością polecić, jest plexi, nazywany również szkłem organicznym czy akrylowym. To rzeczywiście wyjątkowy materiał, bardzo przezroczysty i na tyle uniwersalny, że znajduje zastosowanie do wielu różnych celów – w tym przede wszystkim ekspozycyjnych, mogą być to na przykład stojaki z plexi. Wiele form oraz różne możliwości zastosowania stojaków reklamowych z plexi sprawia, że można wykonać z ich udziałem zarówno estetyczne i wygodne ekspozytory, jak i wszelkiego rodzaju regały reklamowe.

Jesteśmy producentem stojaków ekspozycyjnych z plexi, które znajdują szerokie zastosowanie w wielu branżach, spełniają doskonale funkcję reklamową oraz informacyjną. Wykonujemy stojaki w różnych kolorach i formach, które łatwo dopasujesz do swoich wymagań. Nasza oferta zawiera również inne, ciekawe produkty, które możesz z powodzeniem zastosować w ramach reklamy wizualnej. Proponujemy między innymi takie produkty wspierające działania marketingowe docelowo w punkcie sprzedaży jak stojaki informacyjne, stojaki-prezentery, stojaki kaskadowe, schodkowe i wiele, wiele innych – w różnych wymiarach i kształtach, które można bezpośrednio dostosowywać w zależności od potrzeb klientów oraz indywidualnych upodobań.