Usługi dodatkowe

Na bazie naszych doświadczeń, przygotowaliśmy dla naszych klientów dodatkowe usługi.

Magazynowanie

Jeśli nie dysponujesz odpowiednią powierzchnią magazynową, umożliwimy Ci wynajęcie miejsc paletowych na naszym zewnętrznym magazynie. Wystarczy że prześlesz do nas zlecenie dostawy całości lub części zamówienia a my w twoim imieniu zlecimy dostawę, przeprowadzimy proces konfekcjonowania, pakowania, etykietowania.

Re branding

Po skończonej akcji promocyjnej twoje ekspozytory, materiały POS mogą być ponownie wykorzystane. Już na etapie koncepcji i projektowania bierzemy pod uwagę długość życia produktu i szukamy rozwiązań dających im szansę na drugie życie. Na twoje zlecenie możemy dokonać ponownego brandowania, dedykowanego pod nową kampanię.

Mrożenie cen

W ostatnich latach ceny materiałów i surowców do produkcji stojaków reklamowych były podatne na wahania cen spowodowane sytuacją geopolityczną i zerwanymi łańcuchami dostaw. Dla naszych stałych klientów wprowadziliśmy usługę mrożenia cen, na przyszłe zamówienia zakupujemy towar z wyprzedzeniem gwarantując utrzymanie cen w momencie ich realizacji.

Recykling

Prowadzimy świadomą gospodarkę odpadami po produkcyjnymi. 100% odpadów trafia do ponownego przetworzenia. Naszym klientom oferujemy usługę przyjęcia ekspozytorów POS po zakończonej kampanii oraz utylizacji ich poprzez specjalistyczne firmy.