Wyroby z plexi

Plexi (pleksi, pleksiglas, szkło organiczne, szkło akrylowe) – niezależnie jak nazwiemy ten nowoczesny i wielofunkcyjny, charakteryzujący się dużą plastycznością materiał – wyroby z plexi są idealną propozycją dla wielu firm działających w różnych branżach. Trudno bowiem znaleźć dziś taką działalność, której powodzenie w dużej mierze nie bazowałoby na odpowiedniej reklamie, marketingu i efektownej ekspozycji oferty – w tym przede wszystkim produkowanego, czy też sprzedawanego asortymentu.

Nie wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że większość akcesoriów niezbędnych do prezentacji towaru i materiałów reklamowych – bezpośrednio – w sklepach, innych punktach handlowych, biurach, czy np. w ramach ekspozycji targowych wykonanych jest właśnie z plexi. Skąd tak duża i stale rosnąca popularność tego materiału? Jako producent wyrobów z plexi z wieloletnim doświadczeniem możemy zagwarantować, że wybór szkła akrylowego zapewni uzyskanie oczekiwanego efektu marketingowego. Niezależnie, czy dzięki plexi wykonamy atrakcyjnie prezentujące się regały, ekspozytory, displaye, czy stojaki reklamowe.

gablota_pleksi
display_do_apteki

Plexi, czyli jak funkcjonalnie i efektownie zaprezentować ofertę

Elastyczność pleksi nie dotyczy jedynie cech gatunkowych tego tworzywa sztucznego, które od lat zdobywa sobie kolejne rynki – mówiąc o elastyczności pleksiglas mamy również na uwadze szerokie możliwości zastosowania tego wyjątkowego materiału do różnych celów. Plexi nadaje się idealnie do projektowania i produkcji (czym zajmujemy się od wielu lat) wszelkiego rodzaju produktów ekspozycyjnych. Z pleksi można wykonać zarówno powszechnie stosowane regały, stojaki itp., jak również produkty na specjalne, indywidualne zamówienie.

Pleksi stwarza wiele możliwości kreatywnego projektowania – dzięki temu wyjątkowemu materiałowi możemy zwiększyć funkcjonalność i lepiej zorganizować np. stoisko, pracę biura itp., ale również zwiększyć atrakcyjność wizualną różnych przestrzeni. Plexi świetnie prezentuje się w wersji monochromatycznej, jak i z nowoczesnymi nadrukami. Jest materiałem doskonale poddającym się wszelkiego rodzaju obróbce mechanicznej.

Wszystkie Prawa Zastrzeżone
mobile +48 512 479 103 | e-mail biuro@inpos.pl

Scroll to top