Standy reklamowe – producent inPOS

stojak na batoniki

Doskonała reklama dla wszystkich produktów

Czym są standy reklamowe? Nie zawsze zastanawiamy się nad tym, co przykuwa nasze spojrzenie i tym samym – uwagę – gdy wejdziemy do sklepu czy np. punktu usługowego albo do siedziby firmy, a nawet instytucji? Często są to właśnie standy reklamowe, których zadaniem jest właściwe wyeksponowanie prezentowanego za ich pomocą asortymentu czy też innego rodzaju materiałów – informacyjnych, reklamowych itp.

Nawet jeśli nie zwracamy uwagi na wygląd samego standu, to jego forma i kolor mają największy „wkład” w prezentację materiałów, na których ekspozycji szczególnie nam zależy. Tajemnicą sukcesu w produkcji profesjonalnych ekspozytorów, takich jak standy reklamowe jest technologia, dzięki której są wykonane oraz materiał. W tej roli świetnie sprawdza się plexi.

Od wielu lat zajmujemy się produkcją narzędzi, które skutecznie wspierają bezpośrednią reklamę w punktach handlowych, czy też usługowych i możemy zapewnić, że na plexi na pewno nikt się nie zawiedzie, nawet jeśli zamierza stworzyć standy, stojaki, displaye i inne ekspozytory, w szczególnej formie – realizowanej na specjalne zamówienie.

Jako doświadczony producent, posiadający nowoczesny park maszynowy, realizujący projekty za pomocą najlepszych, aktualnie dostępnych technik, gwarantujemy, że plexi okaże się idealnym materiałem do realizacji różnych celów marketingowych. Standy „wspierają” je bezpośrednio i jednocześnie kreują wizerunek, który wpływa bezpośrednio na percepcję klienta. W związku z tym istotne jest nie tylko samo wykonanie standu, ale również jego projekt.


Profesjonalny stand reklamowy – od projektu do realizacji

Aby efekt końcowy był udany i zgodny ze wstępnymi założeniami – konieczne jest profesjonalne podejście do każdej realizacji. Nie inaczej jest w przypadku takich produktów ekspozycyjnych jak standy reklamowe – nie są to „zwykłe” stojaki reklamowe, w najprostszej formie i nienarzucającej się kolorystyce.

Za właściwy stand możemy uznać taki, który współtworzy styl danej prezentacji i współgra stylistycznie z innymi elementami wizualnymi tworzącymi identyfikację plastyczną danej marki (firmy). Dlatego przystępując do produkcji standów należy mieć na uwadze zmienne związane z charakterystyką branży, której są dedykowane.

W przypadku produkcji na specjalne zamówienie pierwsza faza realizacji – czyli projekt – ma jeszcze większe znaczenie. Dzięki uniwersalności materiałowej plexi możliwe jest zrealizowanie wysoce zindywidualizowanych i skomplikowanych projektów – jako producent z wieloletnim doświadczeniem rynkowym stawiamy zawsze na najwyższy standard kontaktu z klientem.

Od tego w największym stopniu zależy sukces całej realizacji – od fazy projektu (i szczegółów dotyczących konkretnego zamówienia) do finalizacji, w postaci gotowego standu.

Standy reklamowe – uniwersalność i design

Pewne cechy produktów używanych w różnych celach marketingowych są szczególnie cenne.

Bez wątpienia możemy tu wymienić uniwersalność zastosowania i sferę estetyczno-wizualną. Dobre standy reklamowe powinny być „definiowane” w ten właśnie sposób – jako funkcjonalne, znajdujące wiele konkretnych zastosowań i jednocześnie atrakcyjne pod względem plastycznym ekspozytory, które nie tylko nie kłócą się z ogólnym klimatem miejsca, w którym się znajdują, ale dopełniają tego wizerunku i w jakimś zakresie także go współtworzą.

Taki stand ma „szansę” zwiększyć zainteresowanie klientów tym, na czym nam szczególnie zależy.

Nowoczesne i profesjonalne standy mogą intrygować zarówno minimalistyczną prostotą, jak i nieco bardziej abstrakcyjnymi formami i designerską wyobraźnią.

Dzięki takim materiałom jak wielofunkcyjne i odporne na wiele zabiegów mechanicznych (gięcie, cięcie, nacisk itp.) plexi – można zrealizować standy w najprzeróżniejszych formach, które usatysfakcjonują każdego klienta. Wiemy, że to możliwe – codziennie realizujemy tego rodzaju projekty – dla klientów z różnych branż.


nails_display

Wszystkie Prawa Zastrzeżone
mobile +48 512 479 103 | e-mail biuro@inpos.pl

Scroll to top