Warning: Undefined array key "options" in /home/serweracme/ftp/1/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 93
O firmie - INPOS.PL

O firmie

Home > O firmie

INPOS.PL

Producent materiałów POS

Jesteśmy nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą dostarczającą głównie wyroby z tworzyw sztucznych i drewna na potrzeby branży reklamowej takie jak ekspozytory, stojaki reklamowe, displaye i regały sklepowe. Chętnie podejmujemy się projektowania i realizacji indywidualnych zleceń.
Od samego początku funkcjonowania główną misją firmy było stworzenie silnej, konkurencyjnej i rozpoznawanej marki na rynku europejskim.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych, metalu i drewna. Szczególną uwagę przywiązujemy do jakości oferowanych przez nas usług i produktów. Systematycznie powiększamy nasz park maszynowy, nadążając za nowymi technologiami i trendami.
Dzięki doświadczonej grupie pracowników oraz kompleksowo wyposażonej linii produkcyjnej jesteśmy w stanie wykonać Państwa zlecenie bez udziału podwykonawców. Daje to nam możliwość pełnej kontroli nad jakością procesu produkcyjnego, terminowością oraz zachowaniem korzystnej ceny.

0
Projektów
0 %
Bezpieczeństwa
0 %
Zadowolonych klientów
0 Lat
Doświadczenia