Standy reklamowe z pleksi

Home > Standy reklamowe z pleksi

INPOS.PL

Standy reklamowe – producent inPOS

Siła przyciągania standów reklamowych

Jakie znaczenie mają standy reklamowe? Nie zawsze zastanawiamy się nad tym, co dokładnie przykuwa nasze spojrzenie i tym samym naszą uwagę, gdy wejdziemy na przykład do sklepu, punktu usługowego, siedziby firmy czy nawet instytucji państwowej. Często są to właśnie stojaki reklamowe, których zadaniem jest właściwe wyeksponowanie prezentowanego za ich pomocą asortymentu bądź innego rodzaju materiałów informacyjnych, reklamowych i tym podobnych zawierających oferty danego przedsiębiorstwa.
Nawet jeśli nie zwracamy uwagi na wygląd samego standu, to jego forma oraz kolor mają największy wkład w prezentację materiałów, na których ekspozycji szczególnie nam zależy. Tajemnicą sukcesu produkcji profesjonalnych ekspozytorów, takich jak chociażby produkcja wspomnianych stojaków reklamowych, jest technologia, dzięki której są wykonane oraz użyty do tego materiał. W tej roli świetnie sprawdza się między innymi materiał plexi, czyli płyty PMMA.
Takie standy wspierają obrane cele marketingowe bezpośrednio i jednocześnie kreują wizerunek, który wpływa postrzeganie marki przez klienta. W związku z tym istotne jest nie tylko samo wykonanie standu, ale również jego projekt, który będzie plastyczny, przyciągający wzrok oraz przemawiający do wyobraźni.

Od wielu lat zajmujemy się produkcją dopasowanych do pożądanego celu narzędzi, które skutecznie wspierają bezpośrednią reklamę w punktach handlowych czy usługowych i jak najbardziej możemy zapewnić, że na wyrobach wykonanych z plexi na pewno nikt się nie zawiedzie, nawet jeśli zamierza stworzyć standy, stojaki, displaye i inne rodzaje ekspozytorów w pewnej szczególnej formie, realizowanej na specjalne zamówienie, stosownie do indywidualnych potrzeb klientów.

Solidny producent standów reklamowych – inPOS
Jako doświadczony producent standów posiadający stosowne zaplecze wyposażeniowe w postaci nowoczesnego parku maszynowego i realizujący zlecone projekty za pomocą najlepszych aktualnie dostępnych technik gwarantujemy, że plexi okaże się idealnym materiałem do realizacji różnych celów marketingowych, jakie zostaną ustalone przez klienta.

Pewne cechy produktów używanych w różnych celach marketingowych są szczególnie cenne. Bez wątpienia możemy tu wymienić uniwersalność zastosowania i sferę estetyczno-wizualną. Od tego w największym stopniu zależy sukces całej realizacji – od fazy projektu – szczegółów dotyczących konkretnego zamówienia – po finalizację w postaci gotowego już standu. Taki stand ma szansę zwiększyć zainteresowanie klientów tym, na czym nam szczególnie zależy.

Dobre standy reklamowe powinny być definiowane w ten właśnie sposób – jako funkcjonalne, znajdujące wiele konkretnych zastosowań, a jednocześnie atrakcyjne pod względem plastycznym ekspozytory, które nie tylko nie kłócą się z ogólnym klimatem miejsca, w którym będą się docelowo znajdować, ale stanowią dopełnienie tego wizerunku i w jakimś zakresie także go współtworzą.

Profesjonalny stojak reklamowy – od projektu do realizacji
Aby efekt końcowy był udany i zgodny ze wstępnymi założeniami, konieczne jest profesjonalne podejście do każdej realizacji. Nie inaczej jest w przypadku takich produktów ekspozycyjnych, jakimi są standy reklamowe – nie są to w żadnym razie zwyczajne stojaki w najprostszej formie i nienarzucającej się kolorystyce. Za właściwy stand możemy uznać taki, który współtworzy styl danej prezentacji i współgra stylistycznie z innymi elementami wizualnymi tworzącymi identyfikację wizualną danej marki bądź firmy. Dlatego też, przystępując do produkcji standów, należy mieć na uwadze zmienne związane z charakterystyką branży, dla której są te produkty dedykowane.
W przypadku produkcji na specjalne zamówienie pierwsza faza realizacji – czyli projekt – ma jeszcze większe znaczenie. Dzięki uniwersalności materiału plexi możliwe jest zrealizowanie wysoce zindywidualizowanych oraz skomplikowanych projektów wedle życzenia klienta. Jako producent z wieloletnim doświadczeniem rynkowym stawiamy zawsze na najwyższy standard kontaktu z klientem, który zyskuje pozytywne doświadczenie współpracy z firmą.

Standy reklamowe od solidnego producenta

Nowoczesne i profesjonalne standy mogą intrygować zarówno minimalistyczną prostotą, jak i nieco bardziej abstrakcyjnymi formami i designerską wyobraźnią. Dzięki takim materiałom jak wielofunkcyjne i odporne na wiele zabiegów mechanicznych (gięcie, cięcie, nacisk i tym podobne) plexi można zrealizować projekty standów reklamowych w najprzeróżniejszych formach, które usatysfakcjonują każdego klienta. Wiemy, że to możliwe – inPOS codziennie realizuje tego rodzaju projekty dla klientów z różnych branż.

Szukasz doskonałej reklamy dla wszystkich produktów, które masz w swojej ofercie? Dobrze, że do nas trafiłeś. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą standów reklamowych.