Warning: Undefined array key "options" in /home/serweracme/ftp/1/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 93
Tabliczki grawerowane - INPOS.PL

Tabliczki grawerowane

Home > Tabliczki grawerowane

INPOS.PL

Tabliczki grawerowane (grawluxy, tabliczki przy drzwiowe)

Dbanie o wizerunek swojej firmy to obowiązek każdego właściciela. Dlatego właśnie wielu przedsiębiorców sięga po różnego rodzaju reklamy. Co jednak da ogłoszenie otwarcia nowego salonu fryzjerskiego w lokalnym radiu czy na roznoszonych ulotkach, jeśli potencjalni klienci nie będą mogli do niego trafić? Miejsce świadczenia usługi musi być przecież dobrze oznakowane.

My, jako producenci tabliczek grawerowanych, wiemy, jak ważne jest oznakowanie firmy. Proponujemy więc grawluxy i tabliczki przydrzwiowe.

Grawluxy to prezentery grawerowane krawędziowo lub reklamy, które graweruje się lewostronnie po obrysie liter i znaków. Podświetla się je diodami led, które umieszczone zostają w osobnym, niewidocznym anodowanym galwanicznie profilu. Grawluxy dają światło przede wszystkim w miejscach, gdzie były grawerowane, a także tam, gdzie zastosowano barwne wypełnienia.

Tabliczki przydrzwiowe mają przede wszystkim informować o miejscu, które znajduje się za oznakowanymi drzwiami. To nie tylko oznaczenie stosowane przy wejściach do firm czy sklepów. Tabliczki przydrzwiowe często znajdują się także na drzwiach lokali mieszkalnych.

Nie tylko wykonamy dla Was najwyższej jakości produkty, ale zaoferujemy także atrakcyjne ceny. Zaufaj nam!